Rodzaje zajęć fitness

Fat Burner

W zależności od instruktora, Fat Burner zawiera elementy treningu cardio, interwałowego oraz siłowego. Nie wykorzystuje się tu żadnego sprzętu, więc uczestnicy ćwiczą tylko z obciążeniem swojego ciała. Instruktor może zalecić pracę na podłodze lub ze stepem. Głównymi celami zajęć są spalenie tkanki tłuszczowej, poprawa kondycji fizycznej oraz wydolności krążeniowo oddechowej. 

Na zajęcia zapraszamy wszystkich niezależnie od poziomu wytrenowania, każdego kto lubi ćwiczyć przy energicznej muzyce. 


TBC

Trening całego ciała, wykonywany do rytmicznej muzyki. Na zajęciach stosowane są ćwiczenia aerobowe oraz wzmacniające. Od instruktora zależy, czy pracuje się z obciążeniem np. z hantlami, czy też bez. Sekwencje ćwiczeń każdorazowo wymyśla trener, tak aby pracowały wszystkie partie mięśniowe. Celem treningu jest uzyskanie smukłej oraz wysportowanej sylwetki. 

Na zajęcia zapraszamy wszystkich, niezależnie od poziomu wytrenowania. 


Boks Tajski

Zajęcia nie tylko dla panów. Tajska odmiana walki, wywodzi się z klasycznego Muay Boran. Charakteryzuje się walką z wykorzystaniem klinczu oraz uderzeń łokciami i kolanami. Brzmi ciekawie?

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych. 


Step + Cellulit Stop

Połączenie dwóch rodzajów aktywności wpływających na dolne partie ciała oraz poprawę jakości skóry (pozbycie się cellulitu). Pierwsza część treningu odbywa się na stepie (przyrząd w formie podwyższenia na podłodze). Druga, na wykonywaniu ćwiczeń na nogi, uda oraz pośladki. Zajęcia odbywają się przy rytmicznej muzyce. 

Na zajęcia zapraszamy wszystkich niezależnie od poziomu wytrenowania. 


Mental (stretching)

Zajęcia relaksujące, spokojne, odprężające z elementami rozciągania. Na treningu instruktor dba o to aby zwiększyć mobilność całego ciała. Muzyka spokojna, cicha, skłaniająca do skupienia się nad każdym ruchem. 

Na ćwiczenia zapraszamy wszystkich niezależnie od poziomu wytrenowania. 


Perfect Body

Trening całego ciała wykonywany do rytmicznej muzyki. Na zajęciach wykonywane są ćwiczenia aerobowe oraz wzmacniające.  Od instruktora zależy, czy pracuje się z obciążeniem np. z hantlami, czy też bez. Sekwencje ćwiczeń skonstruowane są w ten sposób, aby pracowały wszystkie mięśnie. Celem treningu jest uzyskanie smukłej oraz wysportowanej sylwetki. 

Na zajęcia zapraszamy wszystkich niezależnie od poziomu wytrenowania. 


Cellulit Stop

Instruktor koncentruje się na najbardziej podatnych cellulitowi częściach ciała. Ćwiczenia mają na celu rozbicie tkanki tłuszczowej, redukcję cellulitu oraz wysmukleniu ud oraz pośladków. Zajęcia odbywają się do rytmicznej muzyki. 

Na treningi zapraszamy wszystkich niezależnie od poziomu wytrenowania. 


High Heels

To nic innego jak taniec na szpilkach. W trakcie treningu łączymy różne style taneczne, które są możliwe do wykonania na wysokich obcasach. W trakcie intensywnych zajęć, panie nauczą się zmysłowych i kobiecych układów, zdobędą umiejętności w zakresie poruszania się w szpilkach. Muzyka dostosowana do układu choreograficznego, który określa instruktorka. Na zajęcia zapraszamy panie niezależnie od poziomu wytrenowania oraz koloru posiadanych butów!

Na trening zabieramy ze sobą szpilki (najlepiej z paskiem na kostce) !


Super Pośladki

Zajęcia ukierunkowane na kształtowanie, ujędrnianie i modelowanie pośladków. Trening prowadzony jest w umiarkowanym tempie. Celem zajęć jest spalenie tkanki tłuszczowej w dolnych partiach mięśniowych. 

Na zajęcia zapraszamy wszystkich niezależnie od poziomu wytrenowania. 


Zumba

Zajęcia pełne pozytywnych wibracji połączone. Zawierają elementy tańca,  aerobiku i zabawy przy muzyce. Choreografia łączy w sobie style takie  jak: hip-hop, soca, samba, salsa, merengue, mambo, sztuki walki oraz elementy Bollywood i tańca brzucha. Muzyka dostosowana do danego układu. Jak wyglądają zajęcia?

Na zajęcia zapraszamy wszystkich niezależnie od poziomu wytrenowania. 


Brzuch + Stretch

Ciekawe połączenie dwóch różnych treningów. Pierwsza część oparta jest na wysiłku aerobowym i wzmacnianiu mięśni brzucha. Ten blok prowadzony jest do rytmicznej muzyki. Druga część treningu to spokojne, odprężające i relaksujące ćwiczenia rozciągające. Muzyka spokojna, cicha oraz wolna. Brzuch + Stretch są dla każdego, kto chce pochwalić się płaskim i umięśnionym brzuchem. 

Na zajęcia zapraszamy wszystkich niezależnie od poziomu wytrenowania. 


Misja Bikini

Zajęcia specjalnie dla kobiet, które chcą przygotować się do najbliższego sezonu plażowego lub wypadu na basen. Aktywności skierowane są kształtowaniu klatki piersiowej, brzucha, ud oraz pośladków. Odpowiednie połączenie sekwencji ćwiczeń pomoże wymodelować idealną sylwetkę. Muzyka rytmiczna w średnim tempie. 

Na zajęcia zapraszamy wszystkich (również Panów) niezależnie od poziomu wytrenowania. 


Body Ball

Zajęcia ogólnorozwojowe z wykorzystaniem piłek gimnastycznych. Wzmacniają mięśnie kręgosłupa i pomagają w przywróceniu prawidłowej postawy ciała. Posiadamy zestawy piłek w różnych wielkościach (od 55 do 75 cm). Tempo muzyki średnie, ale zdarza się prowadzić sesje do wolnej.

Na zajęcia zapraszamy wszystkich niezależnie od poziomu wytrenowania. 


Zdrowy Kręgosłup

Zajęcia ukierunkowane na profilaktykę w minimalizowaniu bólu kręgosłupa. Spokojna oraz odprężająca muzyka to jeden z elementów treningu. Podczas ćwiczeń pomocne mogą być duże lub małe piłki gimnastyczne. 

Zajęcia są dla wszystkich.


Power Tabata

Trening składa się z prostych ćwiczeń bez układów tanecznych. Uczestnik zajęć wykonuje zadania pokazane przez instruktora w swoim indywidualnym tempie. Dlatego też trening jest dla każdego! Jedna tabata to 4 minuty pracy. Czas trwania jednego ćwiczenia to 20 sekund na 10 sekund przerwy. Power Tabata to intensywne zadania do wykonania. 

Na zajęcia zapraszamy wszystkich niezależnie od poziomu wytrenowania. 


Step + Brzuch

Ciekawe połączenie dwóch różnych treningów wpływających fantastycznie na dolne partie mięśniowe ciała. Największy nacisk kładziemy na nogi oraz mięśnie brzucha. Pierwsza część treningu odbywa się na stepie (przyrząd w formie podwyższenia na podłodze), a następnie na wykonywaniu ćwiczeń na nogi, uda oraz pośladki. Druga część zajęć to intensywne ćwiczenia na mięśnie brzucha. 

Na zajęcia zapraszamy wszystkich niezależnie od poziomu wytrenowania. 


Power Kick Tabata

Trening składa się z prostych ćwiczeń bez układów tanecznych, w którym wykorzystuje się elementy sztuk walki. Do wykonania są różnego rodzaju kopnięcia oraz uderzenia w powietrze. Nie pracujemy w parach. Uczestnik zajęć wykonuje zadania pokazane przez instruktora w swoim indywidualnym tempie. Dlatego też trening jest dla każdego! Jedna tabata to 4 minuty pracy. Czas trwania jednego ćwiczenia to 20 sekund na 10 sekund przerwy. 

Na zajęcia zapraszamy wszystkich niezależnie od poziomu wytrenowania.